fbpx

תקשורת מקרבת: מפגשים חוויתיים ותהליכי עומק פרטניים או קבוצתיים
המאפשרים התבוננות בקונפליקטים אישיים ותרגול באווירה תומכת, מכילה ומעצימה

המפגשים הקרובים:

  • 30/04 פרדס חנה: מחזור 5 - קבוצת תרגול לתקשורת מקרבת זוגית

למה (ועם מי בעצם) אנחנו "רבים"? את מי הריב משרת? ואיך הופכים ויכוח ללא מוצא לכלי אפקטיבי לזוגיות טובה יותר – עם עצמנו, עם בן/בת הזוג או עם החבר/ה לעבודה?

תקשורת מקרבת (Non-Violent Communication) מגדירה מחדש את הקשר בין בני זוג, חברים, קולגות, בני משפחה… ויכולה להפוך גם שיחה אקראית לחוויה בונה, מרגשת ומעצימה.

WhatsApp Image 2018-08-01 at 15.56.48

קבוצת תרגול מעשית

נפגשים אחת לשבוע במרחב ביתי נעים - לתרגל תקשורת מקרבת וכלים מעולמות הפסיכותרפיה ההוליסטית, האמנות הטיפולית והפסיכודרמה, להעמיק לתוך עצמנו ולהטמיע שפה חדשה - שפת הלב.

Counselling05copy

הדרכה וטיפול פרטני/זוגי

לזהות אשמה עצמית או תוקפנות בשיחה מול האדם שמולנו, להתקרב במקום להתקרבן ולהבין את הצרכים והרצונות העמוקים ביותר של עצמנו ושל האנשים שבחיינו. המפגשים יערכו בקליניקה פרטית ונעימה.

הדרכה למטפלים

לא עוד "שוטר/מחנך": איך להפוך תחושות פנימיות של תקיעות והתנגדויות בטיפול לקשר מעצים דרך חיזוק מסוגלות ומוטיבצית המטופלים בתקשורת כנה, נעימה ומדויקת.

14291851_520421184835190_2838264642606594477_n

סדנת היכרות מהלב

מה גורם לנו להרגיש ביישנים וחסרי ביטחון? לפחד לגשת לאדם שבקצה החדר ולהציג את עצמנו? ערב היכרויות ייחודי בו ניגש ישר לעיקר - מול בן/בת זוג פוטנציאלים - מבלי לאבד את העשתונות ובלי "משפטי התחלה" נדושים.

יאיר גת - נעים להכיר

פסיכותרפיסט הוליסטי, מגשר, מנחה קבוצות, מורה ומרצה.

מלווה א~נשים, זוגות, ארגונים ומטפלים בתהליכי הבראה, התפתחות ותקשורת אותנטית בין-אישית ברוח הלב בשילוב טכניקות פסיכודרמה, אמנויות ודמיון מודרך.

מתרגל תקשורת מקרבת משנת 2010.

עוד חוויות מהלב ♥

הרגשתי שזו היתה חוויה מעצימה - לתרגל את המהות שלי והכנות שלי. מה שיאיר מזמין לעשות זה לתרגל להיות במקום פחות נוח ולהבין איך אני מרגישה מול אנשים אחרים. סוף סוף מצאתי מקום שגם מדבר בשפה שלי וגם נותן לי כלים לעבוד על מקומות שלי יותר קשה בהם.
דנה
דרמה-תרפיסטית
הכרתי את יאיר בהרצאה שהעביר בנושא תקשורת מקרבת ומאותו רגע הרגשתי משהו מאוד צלול ופשוט, מבריק, מלא הומור, שנינות ותבונה. לאחר ההרצאה תרגלתי מספר פעמים בקבוצות שהוא מנחה וללא ספק – זה האיש!
ירדן
תל אביב
במפגש הרגשתי איך כל הגוף שלי משתנה – איך אני מקשיבה אחרת, מדברת אחרת, חושבת במיקוד ויחד יצרנו מרחב מכיל שנתן ביטוי ותרגול לכל אחת מהמשתתפות לפענח מה קורה בתוכנו כרגע ואיך לפענח באחר/ת מה קורה בה. תודה ליאיר ולכולן על שאפשרתן מרחב אוהב.
ש'
עמק הירדן
תודה שהקשבת למה כן עובד לי ומה לא, ובחרת למצוא פתרונות רק מתוך הכן - אפילו שהוא "מצומצם באפשרויות" - מבלי לוותר על לנסות ולבחון דברים חדשים. תודה ממש שפתחת לי את הראש – שעדיין יש אפשרויות שלא ראיתי תודה על ההקשבה והליווי לאורך הדרך, הזמינות והנכונות לעזור!
ספיר
מאמנת אישית
> לשיחת ייעוץ
> שלח SMS