החזר ביטוחי על מפגשים טיפוליים!

חדשות טובות!

חברת הביטוח רפופורט מדנס, המתמחה בתחום הביטוחים לרפואה המשלימה, פנתה אליי בהצעה לפוליסת ביטוח בסיסית למטופלים אותה ניתן לנצל כחלק מתכנית הליווי האישית לאורח חיים בריא ולקבל עד 50% מעלות הטיפולים (!)

להלן ההודעה שנשלחה אליי אמש – מוזמנים לבחון ולבדוק את כדאיות ההצעה ישירות מול החברה* (פרטי התקשרות בהמשך):

"אנו שמחים ליידע אותך, שבהמשך לרפורמה בענף ביטוח הבריאות, שחלה בשנת 2016, היום ניתן לרכוש כתב שירות רפואה משלימה, לצורך קבלת החזרים של 50% על הטיפולים שלך (עד תקרת החזר של 150 ש"ח לטיפול), במסגרת פוליסת בריאות בסיסית (מצומצמת).

בעקבות הרפורמה, היום ניתן לרכוש את כתב השירות, שעלותו כ-25 ש"ח לחודש למבוגר וכ-10 ש"ח לחודש לילד, בצירוף לכיסויי בסיס זולים יחסית כגון תרופות, השתלות ומחלות קשות, שעלותן הממוצעת היא בסביבות ה- 20-50 ש"ח לחודש (פוליסת "בריאות בסיסית"), ולא רק כחלק מפוליסת בריאות מלאה, כפי שהיה בעבר. שימו לב שמכתב השירות ניתן להנות מיידית, ובמקרים מסויימים אף רטרואקטיבית מתחילת החודש – לא מדובר על כיסוי ביטוחי הדורש הצהרת בריאות ותקופת אכשרה (אלו נדרשים רק עבור הכיסויים הביטוחיים הנ"ל), אלא על כתב שירות הכולל חבילה של 20 טיפולים לשנה, עליהם ניתן לקבל את ההחזר הנ"ל.

לכל המעוניין/נת – ניתן לפנות לאיל גרון מסוכנות רפופורט-מדנס בכתובת geyal@rap-mad.co.il או בטלפון 03-5754446 (יש להקיש על הספרה "2" ללקוחות קיימים ולאחר מכן על הספרה "8" לשלוחה שלו).

 

מדנס רפפורט

 

*למען הסר ספק: אינני צד בעסקאות ביטוח ו/או נהנה מתמלוגים על מכירת פוליסות; אינני ממליץ על תכניות ביטוח או נושא באחריות כלשהי למוצר/שירות שניתן ע"י חברת הביטוח רפופורט-מדנס או אחרות. האחריות על בדיקה/רכישה/מימוש הפוליסה הינה על רוכש הפוליסה בלבד מול סוכנות הביטוח הרלוונטית.

לשתף זה כיף!

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

> לשיחת ייעוץ
> שלח SMS