fbpx
03/07/2016

תכנית צמיחה וליווי אישית לאורח חיים בריא

תכנית הצמיחה והליווי האישית לאורח חיים בריא

נמאס לכם לסבול מכאבים? מעודף משקל? לבקר אצל רופאים שלא מסתכלים לכם בעיניים? להיות תלויים בכדורים או זריקות ולוותר על הדברים שאתם הכי אוהבים לעשות? מודאגים מבריאות הילדים והמשפחה אבל לא יודעים מהיכן להתחיל?

תכנית הצמיחה והליווי האישית

מיועדת לכל המעוניינים לעשות צעד קדימה ולשפר את הבריאות הכללית, להקנות הרגלי חיים בריאים ולהירפא ממחלות כרוניות בתהליך מובנה הכולל אבחון מקיף וליווי צמוד לשינוי התנהגותי וקוגנטיבי - על פי עקרונות גישת "הבריאות הטבעית". בסדרה של מפגשים תקבלו עידוד לקחת אחריות על בריאותכם ובריאות משפחתכם ולאמץ כלים מעשיים כגון: אכילה נבונה ומודעת, תרגילים לשיפור הכושר הגופני והיציבה, תרגילי נשימה, הרפייה ודמיון מודרך. ביחד, נגלה את העוצמה החבויה בנו, נלמד על ההשפעה הייחודית של התזונה על בריאותנו ונהפוך אתגרים יומיומיים להזדמנויות לגדול ולצמוח - אל עבר סגנון חיים בריא ויציב לאורך שנים - חופשי ממחלות, כאבים והתמכרויות.

כמה זמן אורכת התכנית ומה היא כוללת?

תכנית הצמיחה האישית אורכת כ-3 חודשים (בהתאם לעמידה ביעדים שהצבנו לעצמנו) וכוללת:

 • 3 פגישות מעקב פרונטליות (1 אבחון + 2 מעקב)
 • 7 פגישות מעקב מקוונות בסקייפ/טלפון (ניתן להמיר לפגישות פרונטליות בעלות נוספת)
 • 1 פגישת מעקב מקוונת נוספת במתנה
  סה"כ 11 פגישות במחיר של 10!

 • מה כולל מפגש האבחון? איך עליי להתכונן אליו?

  במפגש האבחון נעמיק ונבחן את הרגלי החיים, ההיסטוריה הרפואית, הצרכים והדפוסים ההתנהגותיים שלכם. אורך המפגש כ-90 דקות ומומלץ להצטייד בבדיקות דם עדכניות ומסמכים רפואיים רלוונטים.

  מה כוללים מפגשי המעקב?

  במפגשי המעקב נבחן את ההתקדמות אל מול המטרות שהוצבו בתחילת הדרך. נזהה מכשולים ואתגרים ונאיר חוזקות ודפוסים מעכבים דרך שיחה ומגוון כלים טיפולים לניהול משברים ועבודה רגשית. בין מפגש למפגש אזמין אתכם לבצע משימות ואתגרים שיסייעו לכם להטמיע את הידע והכלים שקבלתם לחיים המעשיים היומיומיים. אורך כל מפגש כ-60 דקות.

  מהי ההשקעה שלי בתכנית?

  עלות התכנית היא: 2,800 ש"ח (או 3,150 ₪ למעוניינים במפגשים פרונטליים מלאים).
  לנרשמים לאחת משתי תכניות הליווי יוענק מפגש מעקב נוסף בשווי 250 ש"ח.

  עדכון: אפשרות להחזרים של עד 50% על המפגשים במסגרת פוליסת בריאות בסיסית מבית רפופורט-מדנס. לפרטים נוספים >>

  האם חייבים להתחייב לכל סדרת המפגשים? מה אם אני רוצה להגיע רק לכמה מפגשי התנסות?

  ניתן לקבוע תהליך קצר של מפגש אבחון + מפגש מעקב (בעלות של 800 ש"ח - כולל ליווי מלא לחודש) ללא התחייבות לסדרה כולה אך מניסיון העבר - מומלץ מאוד להירשם לסדרה כולה ולהגיע להחלטה שלמה של כניסה לתהליך ליווי - שמגדיל את סיכויי ההצלחה להתמיד בשינוי הרגלים. כמו כן - בעת הרשמה מראש לסדרה המשולבת (מפגשים פרונטליים+מקוונים) מקבלים מפגש מעקב מקוון נוסף במתנה.

  לצפייה בכל מסלולי הליווי >>

  כיצד משלמים? ומה עם קבלה?

  תשלום עבור המפגש הראשון יתבצע מראש בהעברה בנקאית או באשראי דרך דף תשלום מאובטח (קבלה אלקטרונית תישלח במייל). לאחר אישור התשלום, אצור איתכם קשר לתיאום מועד הפגישה הראשונה. יתרת התשלום תועבר לאחר סיום המפגש הראשון.

  או השאירו את פרטיכם בטופס ואחזור אליכם בהקדם!

  מי אני?

  יאיר גת: יועץ בריאות טבעית ופסיכותרפיסט הוליסטי, מנחה קבוצות טיפוליות ומעגלים דינמיים, מורה ומרצה. בוגר מכללת אילמה לרפואה משלימה, בית הספר Medicoach לאימון בריאות, המרכז לתנועה טבעית לטיפול ביציבה ופיתוח גוף ומכללת תלתן לרפואה משלימה. השכלה פורמלית: תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני בלימודי איכות הסביבה. מסעי האישי עובר דרך התמודדות עם דלקות פרקים ועודף משקל, לימודים תובעניים, מסע חיפוש בהודו ובחינת החיים בקהילות אקולוגיות אל מול שעות לא שגרתיות במשרדי הייטק פורים. בעשר השנים האחרונות חוקר את תחום הבריאות, התזונה והקיימות ומשתף את הידע והניסיון שצברתי כדי לחולל שינוי אמיתי בחייהם של הסובבים אותי. עוד עליי...

  מספרים עליי...

  מוזמנים להתקשר עכשיו (052-750-6282): אשמח לייעץ ולבחור יחד את התכנית המתאימה ביותר לצרכים שלכם,
  או השאירו את פרטיכם בטופס (ושעות מועדפות בהן תהיו פנויים לשוחח) ואחזור אליכם בהקדם:

  לשתף זה כיף!
  > לשיחת ייעוץ
  > שלח SMS