18/07/2016

שירותי בריאות לארגונים

מוטיבציה ופיריון נמוכים למרות שעות עבודה מרובות, ריבוי ימי מחלה, קונפליקטים בין עובדים והעברת מסרים לא אפקטיבית - נשמע לכם מוכר?

ארגונים רבים חווים אנרגיה אנושית שהולכת לאיבוד בגלל הרגלי חיים לא בריאים של העובדים (הרגלי אכילה, היעדר פעילות גופנית, מתח נפשי, חסכים רגשיים וכישורי תקשורת לקויה) או בשל סביבת עבודה שאינה תואמת את צרכי העובדים (תפריט דל בחדר האוכל/קפיטריה, עמדות עבודה מיושנות והנדסת אנוש לקויה...)

כפליט הייטק, חוויתי על בשרי את אווירת המשרד, את המזגנים, את הישיבות ואת חדרי האוכל הענקיים... חוויתי על בשרי את השעות הארוכות ואת הקשיים של עבודה לא שגרתית ולחוצה (ולפעמים שגרתית ומשעממת) והתמודדתי עם כל זאת - תוך שמירה על אורח חיים בריא, תזונה נכונה, מוטיבציה גבוהה לשינוי וגמישות מחשבתית.

officeבארבע השנים האחרונות אני מציע ייעוץ מקצועי לארגונים וכן מגוון הרצאות מרתקות ופעילויות חוויתיות המשלבות ידע מעמיק והתנסות מעשית - כלים פרקטיים וחסכוניים לשיפור בריאות העובדים המתאימים במיוחד לקצב חיים מהיר ותובעני:

  • מגוון הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, תזונה, אכילה רגשית, תקשורת והתמדה - מתובלים בסיפורים אישיים מעוררי השראה.
  • הפסקת צהריים. מפגש קבוצתי מעצים לשגרת השבוע העמוסה: גם לאכול ארוחה טעימה ומזינה, גם להכיר מחדש חברים לעבודה וגם לחזור רעננים מההפסקה עם Take-Away של רעיונות ועקרונות פשוטים ליישום ולשדרוג התזונה בבית ובמשרד.
  • יועץ הבית שלכם. מפגשי טיפול אישיים עם העובדים בזמנים קבועים או על פי תיאום מראש: שילוב של ידע מקצועי עם כלי אימון התנהגותיים, מחשבתיים ורגשיים על מנת לעורר מוטביציה לשינוי חיובי.
  • שיחות מסדרון. שיחות עידוד יזומות במשרדים, במסדרונות, בפינות הקפה וגם בטלפון וב-IM. סשנים קצרים, "ספונטנים", של 3-5 דקות שנועדו לתת מוטיבציה, לגרות את היצירתיות ולסייע לזהות את הכוחות והעצמה הפנימית שחבויה בנו. המפגשים הלא פורמלים מאפשרים לעקוף מחסומים והתנגדויות שעלולים להתעורר בטיפול מובנה.
  • ייעוץ קולינארי. בניית תפריטים בריאים, בחירת חומרי גלם, הדרכת טבחים וכל מה שתזדקקו לו כדי להפוך את חדר האוכל שלכם לבריא ומזמין.

חשיבה והתנהגות בריאה מעלה את מוטיבצית העובדים ותורמת לשיתופי פעולה, למוניטין הארגון, לשיפור ביצועים ויוצרת הרגשת רווחה כללית במשרד. חלק ממנהלי ומנהלות משאבי האנוש בארגון בוחרים לגשש ולהתחיל מאירוע חד פעמי (הרצאה או סדנה) - שיוביל בהמשך לתהליך אישי/ארגוני עמוק יותר.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות בארגונכם ללא התחייבות: yair@pashutbari.co.il, דרך טופס יצירת קשר או שתפו עמוד זה עם מנהל/ת משאבי האנוש בארגונכם.

yair profile

יאיר גת, יועץ בריאות טבעית, מנחה קבוצות ומייסד פשוט בריא לקידום אורח חיים בריא ומקיים בישראל. בוגר מכללת אילמה לרפואה משלימה, בית הספר Medicoach לאימון בריאות, המרכז לתנועה טבעית לטיפול ביציבה ופיתוח גוף. השכלה פורמלית: B.Sc הנדסת תעשייה וניהול ו-M.A לימודי איכות הסביבה. מסעי האישי עובר דרך התמודדות עם דלקות פרקים ועודף משקל, לימודים תובעניים, מסע חיפוש בהודו ובחינת החיים בקהילות אקולוגיות אל מול שעות לא שגרתיות במשרדי הייטק אפורים. בעשר השנים האחרונות חוקר את תחום הבריאות, התזונה והקיימות ומשתף את הידע והניסיון שצברתי כדי לחולל שינוי אמיתי בחייהם של הסובבים אותי. עוד עליי...

לשתף זה כיף!
> לשיחת ייעוץ
> שלח SMS